Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Slevy

Kategorie

Poslední články

  • Pravidla badmintonu Stručná pravidla badmintonu Chcete si zahrát badminton a nevíte jaká jsou pravidla? Přečtěte si následující článek.   Bodování...
  • Jak zůstat fit? Využijte zimní čas k... Zanedlouho přijde opět doba, kdy mají venkovní sporty utrum. Budeme se zase potit v halách a vycházet s mokrou hlavou do chladného zimního...
  • Dejte si šlofíka a děti nechte... Nedávno jsme psali o longboardech, dnes je na řadě další z rodiny skateboardingu: waveboard.   Výhoda waveboardu je především...
Zobraz vše

Novinky na email

Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení
Kupující učiněním závazné objednávky potvrzuje, že akceptuje pro dodávku zboží Obchodní podmínky vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

Objednané zboží
Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí internetového obchodu.
Zavazujeme se, že svým zákazníkům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží a zároveň řádně vybavené českými návody k obsluze. Podmínkou pro naplnění platnosti Vaší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

Potvrzení objednávky
Objednávka je přijata okamžitě a potvrzení Vaší objednávky je automaticky zasíláno na uvedenou emailovou adresu v objednávce. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

Ceny zboží
Veškeré ceny zboží uvedené v našem eshopu jsou uváděny včetně DPH.

Zrušení objednávky
Každá objednávka je závazná. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami. Kupující může stornovat objednávku bez udání důvodu nejpozději do odeslání zásilky. V případě stornování objednávky po odeslání zásilky nebo nevyzvednutí zásilky odeslané na dobírku, bude v každém případě požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (smluvní pokuta) ve výši 300,–Kč za jednu odeslanou objednávku.
Nebudeli tato částka po vyzvání uhrazena do 14 kalendářních dnů, budeme nuceni provést zápis do centrálního registru dlužníků a zároveň upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazená smluvní pokuta), budou postoupeny k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojené, třetí osobě.
Prodávající má právo stornovat objednávku bez udání důvodu.

Dodávka a doprava
Zboží je odesíláno ve stejný pracovní den po připsání finačních prostředků na náš účet, nebo do 24h, či nejbližší pracovní den, po obdržení objednávky.
Důležité: Jakmile Vám dopravce předá balík, je NUTNÉ zkontrolovat stav balíku. Pokud je jakkoliv poškozen nebo zdeformován, můžete jej převzít, ale musíte s řidičem sepsat protokol o poškození balíku. Pracovníci dopravce jsou povinni protokol sepsat. Pokud po otevření balíku i přes jeho nepoškození zjistíte mechanické poškození zboží, kontaktujte naši firmu, zajistíme další postup reklamace. V případě nedodržení tohoto postupu nebude brán zřetel na poškození zboží přepravcem a následné reklamace nebudou vyřízeny.

Způsob platby a ceny poštovného
Cena za poštovné a balné činí 75,- Kč bez DPH pro zásilky v České Republice a 215,- Kč bez DPH pro Slovensko, při platbě převodem na účet.  Pokud požadujete platbu až při předání zásilky, je k této částce připočteno dobírečné ve výši  25,-  Kč bez DPH  pro Českou  Republiku i Slovensko. Pokud je cena zboží vyšší než 2000,- Kč včetně DPH, poštovné je zdarma. Neúčtujeme žádné příplatky na poštovném při nadměrném, nebo těžkém zboží.

Odstoupení od smlouvy
Kupujete-li zboží jako soukromá osoba (nikoli tedy na IČO), vztahuje se na uzavřenou smlouvu občanský zákoník. Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit následující podmínky:

- Pouze písemně nebo prostřednictvím emailu nás informovat o navrácení zboží.
- Po vzájemné domluvě kompletní zboží doručit na adresu prodávajícího včetně dokumentů ke zboží a nákupního dokladu.
- Zboží musí být nepoužité, nepoškozené (včetně ochranných plomb a prvků na přístroji a jeho příslušenství).
- Vrácené zboží nelze zaslat zpět dobírkou, ale jako běžný balík, nebo lépe prostřednictvím služby "Balík do ruky", kde je i zásilka automaticky pojištěna.
 
V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží a navrátit jej ve stejném stavu odesílateli, nebo po písemné domluvě poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět. V případě poškození ochranných plomb a prvků to může být až 80% z ceny zboží, nebo úplné odmítnutí vráceného zboží.
Zavazujeme se v případě nepoužitého, nepoškozeného a kompletního zboží vrátit celou zaplacenou částku, poníženou o náklady na dopravu. Částka bude vrácena nejpozději do třiceti dnů od odstoupení od smlouvy na bankovní účet, který nám kupující uvede. Za bezchybnost uvedení čísla bankovního účtu v písemné formě, na který má být částka navrácena je plně odpovědná osoba, která provádí navrácení zboží a tím odstupuje od smlouvy v uvedené lhůtě.

Reklamace a záruky
Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem.
Podle ustanovení §428 odst (1) obchodního zákoníku, je kupující povinen reklamovat zboží bez zbytečného odkladu poté, kdy vadu zjistil nebo zjistit měl po jeho doručení. Je-li na zboží poskytnuta záruční doba, musí být reklamace uplatněna v této době. Nedodržení záruční lhůty má za následek zánik práva kupujícího na její uplatnění. Záruční lhůta je stanovena v souladu s obchodním a občanským zákoníkem, pokud není uvedeno nebo sjednáno smluvními stranami jinak. Vždy je však nezbytné, aby kupující předložil záruční list.
Oznámení o reklamaci je kupující povinen oznámit písemně prostřednictvím emailové adresy info(zavináč)sportexo.cz , nebo písemně na adresu prodejce.
Prodávající v žádném případě neuznává záruku za vady vzniklé nekvalifikovanou obsluhou, neodborným a nešetrným zácházením se zbožím, použitím a instalací, jež jsou v rozporu s pokyny výrobce uvedené v průvodních tiskopisech (návod k používání, záruční list). Záruka se dále nevztahuje na škody v důsledku živelných katastrof, přepětím nebo podpětím v domovní síti, násilného poškození nebo mechnického poškození (např. pádem), použitím při extrémních podmínkách (komerční použití nebo nonstop provoz) a v případech neoprávněného zásahu do výrobku (porušení plomb nebo pečetí). V případě zásahu do přístroje nebo jiného zboží nekvalifikovanou osobou nebo servisní opravnou, která není výrobcem k opravám pověřena, záruka tímto pozbývá platnosti.
Kupující je povinen výrobek, jehož vady jsou uplatňovány, předat prodávajícímu po následné písemné nebo telefonické domluvě a to zasláním na adresu která mu bude sdělena k opravě se základním příslušenstvím nebo po předchozí domluvě bez něj a vždy se záručním listem.
Prodávající v žádném případě nepřebírá zodpovědnost za škody způsobených neodborným používáním zboží, stejně jako škod způsobených vnějšimi vlivy, událostmi, chybnou manipulací a v rozporu s upozorněními, které jsou uvedeny v doprovodném návodu k používání, jeli jím výrobek vybaven. Reklamace bude vyřízena nejpozději do třiceti dnů od jejího uplatnění u prodávájícího. Pro případy zde neuvedené platí přiměřené ust. § 409 – 470 a §619 – 627, přičemž prodávající i kupující je tímto reklamační řádem vázán.

Postup při reklamaci:
- Informujte nás o reklamaci na e-mail info(zavináč)sportexo.cz, kde uveďte Vaše jméno a telefonický kontakt, název výrobku, číslo objednávky a popis závady.
- Do 24 hodin (v pracovní dny) Vám budou zaslány informace o dalším postupu s adresou na zaslání zboží k reklamaci.
- Zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na určenou adresu spolu s popisem závady a záručním listem, pokud jej výrobek obsahuje.
- Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetím zboží.

Ochrana osobních dat
Provozovatel internetového obchodu SporteXo eshop na internetové adrese sportexo.cz tímto prohlašuje a zavazuje se, že svěřená osobní data nebude bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě a nepoužije svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu SporteXo eshop. Osobní data Kupujícího jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným dalším subjektům.